تبلیغات
سایت علمی ، سرگرمی ، پزشکی ، خواندنی ، تفریحی ، تبلیغی « نیاز روز » - آخرین خبر درباره یارانه ها
 
خوشبختی از آن كسی است كه در پی خوشبختی دیگران باشد .

آخرین خبر درباره یارانه ها

نوشته شده توسط :البرز محبی
شنبه 30 مرداد 1389-04:35 ب.ظ

                      
اخباری جدید ازهدفمندی یارانه‌ها
مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با رد هرگونه اشكال و اختلال فنی در سامانه رفاهی گفت: پهنای باند این سامانه طوری طراحی شده كه در ظرف یك ساعت جوابگوی یك میلیون كاربراست و دراین مدت هم كه عملیات ثبت شماره حساب سرپرست خانواردر 27 استان به اتمام رسیده شكایتی دریافت نكرده ایم.
سرپرستان خانوار در استان‌های تهران، قزوین و قم كه فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را تكمیل كرده اند تا سوم شهریور مهلت دارند تا با مراجعه به سامانه www.refahi.ir  شماره كارت یا حساب بانكی خود را برای دریافت یارانه نقدی ثبت كنند.

تاكنون سرپرستان خانوار 27 استان در مراحل مختلف شماره كارت یا حساب خود را در این سامانه ثبت كرده‌اند و بر اساس آمار موجود حدود 85 درصد از سرپرستان خانوار كه فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را پر كرده‌اند شماره كارت یا حساب بانكی خود را ثبت كرده‌اند.

به گزارش  ایسنا، ثبت شماره حساب در این سه استان در حالی صورت می‌گیرد كه برخی خانوارها فرم اطلاعات اقتصادی را تكمیل نكرده‌اند و متقاضی دریافت یارانه هستند كه در این باره بهروزمرادی مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها در یك برنامه‌ تلویزیونی از تعیین فرصت جدید برای ارائه فرم اطلاعات اقتصادی خانوار خبر داد و گفت: به آن دسته از هموطنانی كه فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را پرنكرده اند، در آذرماه فرصتی دوباره داده خواهد شد تا این فرم را تكمیل و ارائه كنند.

وی افزود: این تصمیم در كارگروه تحول اقتصادی اتخاذ شده تا هموطنان ازاین فرصت برای ثبت اطلاعات اقتصادی بهره مند شوند.

معاون هدفمندكردن یارانه های وزارت رفاه ضمن اینكه از هموطنان در سراسر كشور خواست پس از اتمام مرحله نخست ثبت شماره حساب به هیچ مركزی مراجعه نكنند و منتظر اعلام اخبار ازسوی مراجع ذیربط باشند، گفت: طبق اعلام ثبت احوال از سال 87 تا كنون حدود یك میلیون و 800 هزار مورد ازدواج و 400هزار مورد فوت ثبت شده است و هموطنان باید منتظر باشند تا تغییرات آماری اعمال شود.

به گفته مرادی تغییرات چهارگانه در اطلاعات خانوارها تقریبا 5 میلیون و 400 هزار ركورد را دستخوش تغییرمی كند.

 15 لغایت 25 شهریور مهلت ارائه تغییرات حساب سرپرستان خانوار

 كرجی‌ها هم در این مرحله شماره حسارب خود را ثبت‌ كنند

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها با رد هرگونه اشكال و اختلال فنی در سامانه رفاهی گفت: پهنای باند این سامانه طوری طراحی شده كه در ظرف یك ساعت جوابگوی یك میلیون كاربراست و دراین مدت هم كه عملیات ثبت شماره حساب سرپرست خانواردر 27 استان به اتمام رسیده شكایتی دریافت نكرده ایم.

به گفته مدیرعامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها، آن دسته از سرپرستان خانوار درسراسركشور كه موفق به ثبت شماره حساب برای دریافت یارانه نقدی نشده اند می توانند از 15 شهریور به مدت 10 روز دوباره به ثبت شماره كارت یا حساب بانكی خود در سامانه اقدام كنند .

وی همچنین اظهار كرد: ساكنان استان البرز با توجه به اینكه قبلا فرم‌های اطلاعات خانوار آنان برای استان تهران ثبت شده بود دراین مرحله باید به ثبت شماره كارت یا حساب بانكی خود اقدام كنند.

 یارانه‌ها از مهر ماه به حساب مردم واریزمی‌شود

ثبت شماره‌ حساب‌ها در استان‌های تهران، قزوین و قم در حالی تا سوم شهریور ادامه دارد كه محصولی وزیر رفاه چهارشنبه شب نیز  اعلام كرد: كار واریز وجوه نقدی یارانه ها به حساب مردم از مهرماه و پس از پایان ثبت و اخذ شماره حساب ها آغاز می‌شود.

 زوج‌ها برای ثبت‌نام تا 5 شهریور صبرکنند

تعیین تكلیف خانوارهای بدسرپرست تا 20 شهریور

افشین كیانی مدیر کل دفتر هدفمندی یارانه‌ها در وزارت رفاه نیز خطاب به زوج‌هایی كه با تازگی ازدواج كردند، نیز گفت كه دراین باره  از پنجم شهریور در سایت رفاهی اطلاع رسانی می شود.

وی همچنین اظهار كرد:  درباره ثبت نام موارد بدسرپرست و خانوارهایی که در آستانه متارکه هستند، قبل از20 شهریور اطلاع رسانی خواهیم کرد.

به گزارش اینسنا، تاكنون سرپرستان خانوار استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، ایلام، بوشهر، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی ، خراسان شمالی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، زنجان ،كردستان، كرمان ، كرمانشاه، كهكیلویه و بویر احمد، گلستان، گیلان، فارس، لرستان، مازندران، مركزی ، هرمزگان ، همدان و یزد فرم اطلاعات اقتصادی خانوار را پر كرده اند.
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox