تبلیغات
سایت علمی ، سرگرمی ، پزشکی ، خواندنی ، تفریحی ، تبلیغی « نیاز روز » - فوتبالیست های مسجدسلیمانی در لیگ دسته یك كشور
 
خوشبختی از آن كسی است كه در پی خوشبختی دیگران باشد .

فوتبالیست های مسجدسلیمانی در لیگ دسته یك كشور

نوشته شده توسط :البرز محبی
سه شنبه 26 مرداد 1389-11:50 ق.ظ

                    
فوتبالیست های مسجدسلیمانی در لیگ دسته یك كشور

مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان گفت: از این پس شاهد حضور فوتبالیستهای مسجدسلیمانی در لیگ دسته یك كشور ( جام آزادگان ) خواهیم بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شركت ملی نفت ایران، صفرعلی رییسی؛ مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، در این باره گفت: حضور فوتبالیستهای مسجدسلیمانی در لیگ دسته یك كشور ( جام آزادگان)، پس از كسب نظر هیأت مدیره باشگاه مناطق نفت خیز جنوب و انتقال امتیاز تیم دسته اولی نفت اهواز به این شهر صورت گرفت.
 
رییسی افزود: پس از ارائه درخواست های این شركت به باشگاه مذكور، اعضای هیأت مدیره باشگاه نفت در این شهرستان حضور یافته و از تأسیسات و اماكن ورزشی موجود بازدید كردند.
 
وی درباره نتیجه این بازدید گفت: كارشناسان كه همراه آنان هوشنگ نصیرزاده؛ كارشناس فوتبال نیز حضور داشت، تأسیسات ورزشی این شركت را به منظور برگزاری مسابقات فوتبال تیم نفت ارزیابی كردند.

رییسی تصریح كرد: با نظر مثبت این افراد انتقال تیم نفت اهواز به مسجدسلیمان قطعی شد.

وی افزود: با كسب این موافقت نامه از این پس مسابقات تیم فوتبال دسته یكی نفت با نام « نفت مسجدسلیمان » و در اولین استادیوم فوتبال كشور در مسجدسلیمان برگزار می شود.

رییسی در ادامه به تشریح وضعیت استادیوم فوتبال نفت پرداخت و گفت: این ورزشگاه باوجود عمر یكصد ساله خود از وضعیت بسیار مناسبی برخوردار است و عملیات بازسازی و مرمت كامل آن در سال 86 با صرف بیش از 6 میلیارد ریال از سوی این شركت انجام شد.

وی ادامه داد: در زمین بازی این استادیوم عملیات نصب زهكش ها به صورت استاندارد صورت گرفته كه با شدید ترین بارش ها، آب به بیرون از زمین هدایت شده و به زمین آسیبی نمی رسد.

مدیر ارشد صنعت نفت در مسجدسلیمان افزود: ابعاد زمین بازی نیز68*105 متر است كه یكی از استانداردهای فیفا در برگزاری مسابقات جام جهانی آفریقای جنوبی نیز بود و با كاشت چمن طبیعی آنرا به یكی از زمین های استاندارد و مورد پسند فوتبالیست ها مبدل ساخته است.

رییسی در ادامه توضیحات خود گفت: سیستم روشنایی این ورزشگاه با شدت 500 لوكس در كلاس B فیفا قرار دارد و بازی و تصویر برداری در شب را امكان پذیر می سازد ضمن آنكه این شركت دو زمین چمن فوتبال خود را در مناطق نفتون و بی بیان جهت برگزاری تمرینات در اختیار تیم نفت قرار خواهد داد.

وی اظهار داشت: با این اتفاق امیدواریم شهروندان و فوتبال دوستان خوب و فهیم مسجدسلیمانی از این اتفاق استقبال كرده و با حضور پرشور خود در تمرینات و مسابقات رسمی این تیم بازیكنان و كادر فنی را مورد حمایت خود قراردهند.

مدیرعامل شركت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در پایان خاطر نشان كرد : حضور تیم نفت مسجدسلیمان كه با عنایات مقامات و مدیران صنعت نفت خصوصاً مدیران محترم شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب و اعضای هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی نفت جنوب صورت گرفت فرصت مناسبی برای ابراز شایستگی ها و استعدادهای درخشان ورزش دوستان این منطقه و حضور در عرصه های ممتاز ورزش كشور است.
درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox